NASZE PRODUKTY

PŁYTY KLEJONE OBŁOGOWANE

Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasz inny wybitny produkt – płyty klejone obłogowane. Wyjątkowa konstrukcja tych płyt zapewnia nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również doskonałą stabilność, co czyni je idealnym wyborem do różnych zastosowań w meblarstwie.

Każda płyta obłogowana, którą produkujemy, składa się z dwóch głównych elementów: warstwy wierzchniej, czyli obłogu, oraz rdzenia. Obłóg, którego grubość może wynosić od 2,5mm do 10mm, daje możliwość uzyskania pięknej, szerokiej struktury drewna, nawet do 300mm. Dzięki temu na naszych płytach obłogowanych można podziwiać atrakcyjne, naturalne usłojenie drewna.

Dodatkowym atutem płyt obłogowanych jest ich wyjątkowa stabilność. Rdzeń płyty może być wykonany z drewna litego lub łączonego na długości, co zapewnia dodatkową wytrzymałość. Jest też możliwość zaobłogowania płyty MDF.

Dzięki takiej konstrukcji, płyty klejone obłogowane to doskonały wybór do tworzenia stabilnych drzwiczek, blatów, półek czy innych elementów mebli. Na bokach płyty obłogowanej możemy dodać obłóg lub szeroki lity element, co dodaje produktowi wykończenia.

Oferujemy płyty i blaty obłogowane w różnych grubościach, począwszy od 14mm, które są najczęściej wykorzystywane jako podstopnie, poprzez grubość 40mm, 45mm aż do 110mm. Szerokość maksymalna naszych płyt to 1250mm, a długość – aż 5500mm.

Wybierając nasze płyty klejone obłogowane, wybierasz jakość, wytrzymałość i estetykę. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach