O FIRMIE

FIRMA

Rodzinna firma, prowadzona obecnie przez trzecie pokolenie. Od początku działalności w 1968 roku firma specjalizuje się w przerobie drewna dębowego. Obecnie podstawowa działalność firmy to produkcja klejonki dębowej litej, obłogowanej lub łączonej, obłogów, fryzy i graniaków.

Nasze wyroby z dębu to półfabrykaty niezbędne do produkcji schodów, drzwi i podłóg. Produkujemy płyty klejone na stopnie do schodów, blaty kuchenne, elementy mebli i drzwi.

  • Produkcja oraz własna dystrybucja
  • Profesjonalne doradztwo
  • Nowoczesna linia produkcyjna
  • Najwyższej klasy materiały
  • Ponad 50 lat doświadczenia
  • Uczciwe ceny
  • Twoja gwarantowana satysfakcja z naszych produktów

HISTORIA

Zakład stolarski znajdował się w Lipinach 66. Początkowo produkowane były elementy beczek do wina oraz graniaków dębowych. Z czasem zbudowana została suszarnia do drewna oraz rozpoczęła się produkcja parkietów.

Na początku lat dziewięćdziesiątych uruchomiony został tartak w nowej lokalizacji Lipiny 79. W nowych zabudowaniach znajdował się wydajny trak ramowy ESTERER. Sukcesywnie powstawały też suszarnie do drewna.

W 2007 roku firma powiększyła się o nową lokalizację oddaloną o 3km od tartaku. W Dubinach ul. Szkolna 3 kupione zostały zabudowania wraz z maszynami po fabryce produkującej meble kuchenne. Ta lokalizacja jest intensywnie modernizowana po dziś dzień. Zbudowano nową halę produkcyjną, silos na trociny, kotłownie i suszarnie do drewna. W roku 2007 prowadzenie firmy zostało w całości przejęta przez Sławomira Bołtromiuka.

W 2022 roku firma zmienia formę działalności. Nastąpi przekształcenie firmy PPHU OLGA Sławomir Bołtromiuk w spółkę OLGA Sp. z o.o. W skład zarządu spółki wchodzą synowie Sławomira Bołtromiuka: Krzysztof i Piotr Bołtromiuk.

olga-meble-top
img_6420
img_6423
whatsapp-image-2022-05-04-at-18.16.21
3213db8d-c3bd-4a3f-adf6-e2675e9e0b5c

CERTYFIKATY

Certyfikaty FSC® i PEFC® w naszej firmie nie są jedynie znaczkami – stanowią dowód na nasze zaangażowanie w odpowiedzialne i zrównoważone gospodarowanie surowcami drzewnymi. Dla nas priorytetem jest nie tylko dostarczanie produktów najwyższej jakości, ale także dbałość o środowisko naturalne. Ekologia oraz odpowiedzialne pozyskiwanie drewna dębowego są kluczowymi elementami naszej filozofii biznesowej. Dzięki certyfikatom FSC® i PEFC® nasi klienci mogą być pewni, że drewno, z którego powstają nasze produkty, pochodzi z legalnych i ekologicznych źródeł.