B13 Dąb alpejski

Kategoria: Kolekcja BRIGHT
Producent: ter Hürne [produkty]
Nr kat.: 1101010883

Podłoga drewniana ter Hürne | deska | Dąb alpejski | ryflowana, szczotkowana, naturalnie olejowana

Podłoga z kolekcji BRIGHT firmy ter Hürne.

Podłogi drewniane z kolekcji BRIGHT to zestawienie kolorów beżowo-brązowych. Jest to klasyczna ciepła i łagodna kolekcja, najbardziej zbliżona do naturalnych barw drewna. Pozwala na stworzenie klasycznego, dystyngowanego wnętrza.

Odcień, dekor ekspresyjny
Materiał dąb
Szerokość 200 mm
Grubość 13 mm
Długość 2390 mm
Fuga V-fuga zaokrąglona
Budowa deska lita

Fuga zaokrąglona

Delikatnie zaokrąglone z czterech stron krawędzie deski podłogowej nadają lekkości i tworzą wyrazisty efekt wizualny. Dzięki temu podkreślenie kształtu ma przede wszystkim miejsce w przypadku długich desek.

Naturalnie olejowana

Nasze naturalnie olejowane podłogi są elementem "czystej natury". Powierzchnia z otwartymi porami jest pokrywana oddychającym olejem na bazie naturalnych surowców, który wnika głęboko w drewno i wzmacnia je od wewnątrz. Krystalizacja oleju w drewnie sprawia, że nasz parkiet jest solidny, odporny na zużycie oraz łatwy w odnowieniu i pielęgnacji. Stosowana przez nas specjalna impregnacja olejem zwiększa zdolność oddychania naszego naturalnie olejowanego parkietu - w razie potrzeby wchłania wilgoć i z powrotem ją oddaje. Ma to pozytywny, regulujący wpływ na klimat pomieszczenia i tworzy tym samym zdrowe otoczenie mieszkania. Ponadto zostaje zachowana widoczna i wyczuwalna struktura drewna - podobnie jak naturalne zalety, takie jak ciepło i przytulność. Ponadto podłoga wygląda niezwykle żywo, ponieważ olej wyjątkowo podkreśla strukturę drewna.

Korzyści jakie zyskujemy decydując się na zakup podłogi drewnianej Ter Hürne

 1. Stabilna, przemyślana konstrukcja spodnia jak i nośna - pewne wiązanie gwarancja stabilności na lata.
 2. Dzięki poprzecznie ułożonym lamelom w budowie deski - dobra przenikalność ciepła przy ogrzewaniu podłogowym.
 3. Zamek 5 G - zminimalizowanie tworzenia szczelin na szerokości, szybki i łatwy montaż, możliwość również instalacji podłogi w sposób tzw. pływający.
 4. Impregnacja krawędziowa - system HydroProTec
 5. Wysokociśnieniowe wypełnienia sęków - takie wypełnienie to gwarancja, że wypełnienie nigdy się nie zapadnie, nie wypadnie.
 6. Imponujące parametry wymiarowe - bez miksu na długości, same długie i szerokie deski - szybki montaż - imponujący wygląd.
 7. W procesie produkcji wykorzystywana jest selekcja komputerowa drewna - pewność klasyfikacji, selekcji drewna.
 8. Wykorzystanie nanotechnologii w lakierze - bardzo naturalny wygląd lakieru, powierzchnia lakierowana o wyglądzie surowego drewna.
 9. Szeroka oferta - ponad 84 wybarwienia, podatkowo wzbogacone o hebel, głęboką szczotkę, sęk 3d - niepowtarzalny styl, nowoczesny design.
 10. Niemiecka technologia - jakość w najdrobniejszych szczegółach dla Ciebie.
 11. Ter Hürne to perfekcyjne poskromienie natury, połączenie technologi i drewna - rękodzieło i pasja z Niemiec.
 12. Dzięki ingerencji w proces tworzenia deski (dostawę obłogów) osobiście możemy potwierdzić najwyższą jakość podłóg Ter Hürne.

             

Pliki

Zapytaj o produkt