Olga Manufaktura Drewna

Rodzinna firma, prowadzona obecnie przez trzecie pokolenie. Od początku działalności w 1968 roku firma specjalizuje się w przerobie drewna dębowego. Obecnie podstawowa działalność firmy to produkcja klejonki dębowej litej, obłogowanej lub łączonej, obłogów, fryzy i graniaków.
Nasze wyroby z dębu to półfabrykaty niezbędne do produkcji schodów, drzwi i podłóg. Produkujemy płyty klejone na stopnie do schodów, blaty kuchenne, elementy mebli i drzwi.

Produkcja oraz własna dystrybucja

Profesjonalne doradztwo

Nowoczesna linia produkcyjna

Najwyższej klasy materiały

Ponad 50 lat doświadczenia

Uczciwe ceny

Twoja gwarantowana satysfakcja z naszych produktów

Nasza Historia:

​Firma założona w 1968 roku przez Olgę i Jerzego Bołtromiuk.

Zakład stolarski znajdował się w Lipinach 66. Początkowo produkowane były elementy beczek do wina oraz graniaków dębowych. Z czasem zbudowana została suszarnia do drewna oraz rozpoczęła się produkcja parkietów.

Na początku lat dziewięćdziesiątych uruchomiony został tartak w nowej lokalizacji Lipiny 79. W nowych zabudowaniach znajdował się wydajny trak ramowy ESTERER. Sukcesywnie powstawały też suszarnie do drewna.

W 2007 roku firma powiększyła się o nową lokalizację oddaloną o 3km od tartaku. W Dubinach ul. Szkolna 3 kupione zostały zabudowania wraz z maszynami po fabryce produkującej meble kuchenne. Ta lokalizacja jest intensywnie modernizowana po dziś dzień. Zbudowano nową halę produkcyjną, silos na trociny, kotłownie i suszarnie do drewna. W roku 2007 prowadzenie firmy zostało w całości przejęta przez Sławomira Bołtromiuka.

W 2022 roku firma zmienia formę działalności. Nastąpi przekształcenie firmy PPHU OLGA Sławomir Bołtromiuk w spółkę OLGA Sp. z o.o. W skład zarządu spółki wchodzą synowie Sławomira Bołtromiuka: Krzysztof i Piotr Bołtromiuk.

Ponad 50 lat doświadczenia

Zrealizowane projekty Architektonicznych???

ponad 200 produktów własnych

Zrealizowanych inwestycji

Referencje i certyfikaty:

Napisz do nas

Skontaktuj się poniżej. Zadaj dowolne pytanie lub rozpocznij bezpłatną wycenę

Zadzwoń do nas:

600368852

15 + 6 =

Siedziba firmy

17-200 Dubiny

ul. Szkolna 3

Godziny pracy

Pon-Pt: 7:00 - 15:00,

Sob: 7:00 - 14:00,

Email

biuro@parkietyolga.pl