Nowa odsłona – Olga Manufaktura Drewna – to produkcja własna, jak również efekt silnej współpracy z najlepszymi producentami w trosce o najwyższą jakość i szeroki asortyment oferowanych produktów.

To jedyne takie miejsce w Białymstoku, stworzone dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy tutaj profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie zarówno wyboru, jak i montażu odpowiedniej podłogi, schodów, czy drzwi.

Z powodzeniem podejmujemy się również realizacji dużych, prestiżowych inwestycji, m.in. w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Pałacu Branickich, Pałacu Prezydenta w Warszawie i wielu innych.

Olga Manufaktura Drewna to nie tylko podłogi drewniane. Idziemy z duchem czasu, zmieniamy się, ale wciąż najważniejsze pozostają jakość i przystępna cena.

Zapraszamy do odwiedzenia studia w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 80/1 – jedynego w regionie studia z możliwością zaprojektowania podłogi niemieckiego producenta podłóg drewnianych, winylowych i polimerowych ter Hürne, charakteryzującego się dostępnością szerokiej gamy produktów, innowacyjnością, jakością i designem pod jednym adresem z marką ter Hürne.