Z nami możesz odetchnąć: Czyste, nieskażone powietrze w pomieszczeniach jest obecnie czymś więcej niż tylko warunkiem dobrego samopoczucia, zdrowia i wysokiej jakości życia. Ter Hürne jako producent materiałów do wykańczania wnętrz ponosi odpowiedzialność wobec klientów za utrzymanie odpowiedniej biologii mieszkań oraz stara się sumiennie i wyraźnie sprostać tym oczekiwaniom.

Aby nadać podłodze winylowej wyjątkowej elastyczności, niezbędny jest plastyfikator. Używany jest plastyfikator pozyskiwany z ziaren soi, który spełnia wszystkie wymagania w zakresie biologii mieszkań i znajduje zastosowanie także w przemyśle spożywczym. Dzięki użyciu plastyfikatora na bazie biologicznej, luksusowe podłogi winylowe ter Hürne nie zawierają ftalanów. Na tle zwykłych podłóg winylowych wyróżniają się już zatem zawartością surowców uzyskiwanych w sposób zrównoważony.

Podczas procesu produkcyjnego wykorzystywane są wyłącznie czyste surowce i świadomie powstrzymują się od korzystania z materiałów pochodzących z recyklingu. W ten sposób, można zagwarantować niezmiennie wysoką jakość wszystkich surowców, użytych w każdej pojedynczej desce. Nowa podłoga towarzyszy nam przez wiele lat - dlatego wybór podłogi ter Hürne zawsze jest wyborem, który pozwala na zapewnienie sobie zdrowego życia i ochronę środowiska.