Luksusowa podłoga winylowa PRO o grubości 2,5 mm - dzięki swojej niskiej grubości - idealnie nadaje się do renowacji. Podłogę winylową PRO instaluje się metodą klejenia na całej powierzchni do podłoża, co zwiększa jej wytrzymałość oraz nadaje ciekawy wygląd całej podłodze. Podłoga ta świetnie sprawdza się zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych o dużej powierzchni i dużej intensywności użytkowania. Składa się wyłącznie z materiałów wodoodpornych, dzięki czemu jest szczególnie zalecana do pomieszczeń, w których panują wilgotne warunki.

Luksusowa podłoga winylowa COMPACT posiada niemal wszystkie zalety dostępne wersji PRO. Istotną różnicą tej masywnej podłogi winylowej o grubości 5 mm jest opatentowany system łączenia CLICKitEASY, który gwarantuje szybki i pewny montaż podłogi pływającej. Luksusowa podłoga winylowa COMPACT - tak samo jak wersja PRO - składa się z elementów zapewniających pełną wodoodporność, dzięki czemu również nadaje się do wilgotnych pomieszczeń. Zintegrowana siatka z włókna szklanego chroni podłogę przed rozszerzaniem termicznym, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Luksusowa podłoga winylowa COMFORT - jak wskazuje sama nazwa - jest po prostu komfortowa. Składa się z winylowej warstwy wierzchniej, która jest umieszczona na płycie nośnej HDF. W ten sposób podłoga ma podwyższoną strukturę, która niweluje nierówności i zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Tak samo jak wersja COMPACT, wersja COMFORT jest wyposażona w opatentowany system łączenia CLICKitEASY, który gwarantuje szybki i pewny montaż podłogi pływającej. Odporna na pęcznienie płyta nośna HDF ma wbudowaną izolację akustyczną z korka, która znacznie tłumi odgłosy chodzenia. Luksusowa podłoga winylowa COMFORT jest po prostu komfortowa.