Luksusowa podłoga winylowa PRO o grubości 2,5 mm - dzięki swojej niskiej grubości - idealnie nadaje się do renowacji. Podłogę winylową PRO instaluje się metodą klejenia na całej powierzchni do podłoża, co zwiększa jej wytrzymałość oraz nadaje ciekawy wygląd całej podłodze. Podłoga ta świetnie sprawdza się zwłaszcza w pomieszczeniach przemysłowych o dużej powierzchni i dużej intensywności użytkowania. Składa się wyłącznie z materiałów wodoodpornych, dzięki czemu jest szczególnie zalecana do pomieszczeń, w których panują wilgotne warunki.

Luksusowa podłoga winylowa COMPACT posiada niemal wszystkie zalety dostępne wersji PRO. Istotną różnicą tej masywnej podłogi winylowej o grubości 5 mm jest opatentowany system łączenia CLICKitEASY, który gwarantuje szybki i pewny montaż podłogi pływającej. Luksusowa podłoga winylowa COMPACT - tak samo jak wersja PRO - składa się z elementów zapewniających pełną wodoodporność, dzięki czemu również nadaje się do wilgotnych pomieszczeń. Zintegrowana siatka z włókna szklanego chroni podłogę przed rozszerzaniem termicznym, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Luksusowa podłoga winylowa COMFORT - jak wskazuje sama nazwa - jest po prostu komfortowa. Składa się z winylowej warstwy wierzchniej, która jest umieszczona na płycie nośnej HDF. W ten sposób podłoga ma podwyższoną strukturę, która niweluje nierówności i zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Tak samo jak wersja COMPACT, wersja COMFORT jest wyposażona w opatentowany system łączenia CLICKitEASY, który gwarantuje szybki i pewny montaż podłogi pływającej. Odporna na pęcznienie płyta nośna HDF ma wbudowaną izolację akustyczną z korka, która znacznie tłumi odgłosy chodzenia. Luksusowa podłoga winylowa COMFORT jest po prostu komfortowa.

Z nami możesz odetchnąć: Czyste, nieskażone powietrze w pomieszczeniach jest obecnie czymś więcej niż tylko warunkiem dobrego samopoczucia, zdrowia i wysokiej jakości życia. Ter Hürne jako producent materiałów do wykańczania wnętrz ponosi odpowiedzialność wobec klientów za utrzymanie odpowiedniej biologii mieszkań oraz stara się sumiennie i wyraźnie sprostać tym oczekiwaniom.

Aby nadać podłodze winylowej wyjątkowej elastyczności, niezbędny jest plastyfikator. Używany jest plastyfikator pozyskiwany z ziaren soi, który spełnia wszystkie wymagania w zakresie biologii mieszkań i znajduje zastosowanie także w przemyśle spożywczym. Dzięki użyciu plastyfikatora na bazie biologicznej, luksusowe podłogi winylowe ter Hürne nie zawierają ftalanów. Na tle zwykłych podłóg winylowych wyróżniają się już zatem zawartością surowców uzyskiwanych w sposób zrównoważony.

Podczas procesu produkcyjnego wykorzystywane są wyłącznie czyste surowce i świadomie powstrzymują się od korzystania z materiałów pochodzących z recyklingu. W ten sposób, można zagwarantować niezmiennie wysoką jakość wszystkich surowców, użytych w każdej pojedynczej desce. Nowa podłoga towarzyszy nam przez wiele lat - dlatego wybór podłogi ter Hürne zawsze jest wyborem, który pozwala na zapewnienie sobie zdrowego życia i ochronę środowiska.

Fugi okalają deski, uwypuklając ich formę na tle całej podłogi. W zależności od kolorystyki i kontrastu w stosunku do wzoru deski można zastosować wyraźne lub delikatne fugi. Zawsze idealny efekt.

Subtelne V-fugi okalają drewniane i kamienne wzory ze wszystkich czterech stron.

1) - długa deska  2) - deska  3) - kamień i jodełka

Stosownie do wnętrza: Kształt desek wpływa nie tylko na wygląd podłogi, lecz ma również decydujące znaczenie dla efektu całego pomieszczenia. I tak, długie deski nadają pomieszczeniu dodatkowej przestrzeni, a wąskie deski tworzą efekt elegancji i dostojności.

Dotknij piękna: Wszystkie wzory podłóg winylowych wyróżniają się naturalnymi kolorami oraz harmonijnymi kompozycjami i rysunkami słojów. Aby podkreślić ten dynamiczny wygląd pod kątem optycznym i dotykowym, oferta obejmuje 13 różnych struktur powierzchni. Każda struktura jest dokładnie dopasowana do wzoru, co zapewnia harmonijne wykończenie i daje idealny efekt piękna całej podłodze. Jeśli powierzchnia oznaczona jest jako "synchroniczna", jej struktura w dotyku dokładnie odzwierciedla jej wzór, czyli ręce czują dokładnie to, co widzą oczy.

1. głęboko porowata | matowa

2. głęboko szczotkowana | matowa

3. synchronicznie głęboko porowata | matowa

4. szczotkowana synchronicznie 3 | matowa

5. szczotkowana synchronicznie 2 | matowa

6. szczotkowana synchronicznie 1 | matowa

7. surowiec naturalny | matowa

8. miniperl | matowa

9. ręcznie heblowana | matowa

10. grubo strukturowana | matowa

11a. Pro/Compact: szczotkowana | matowa

11b. Comfort: szczotkowana | matowa

12. drobno strukturowana | matowa

13. delikatnie szczotkowana| matowa