ter Hürne nasz Partner, najwyższej klasy surowiec wsparty w pełni skomputeryzowanym parkiem maszynowym i nowoczesna technologia daje nam produkt tak doskonały, przemyślany i bezkonkurencyjny to znacznie więcej niż można było oczekiwać.

ter Hürne dba o każdy szczegół z niemiecką precyzją, doświadczeniem, razem dajemy Państwu produkt nieosiągalny dla polskich producentów.

Jako wyłączny dystrybutor Manufaktura Drewna Olga często bywamy w fabryce. Aby ukazać Państwu co stoi za marką ter Hürne, prezentujemy kilka zdjęć z ostatniej wizyty w fabryce naszego Partnera.

Zapraszam do Sudlohn, Joanna Bołtromiuk.

Wielka premiera stopni i podstopni z winylu. Osoby, które odwiedziły Studio Dobrych Rozwiązań 5-ego września miały możliwość osobistego zapoznania się z wykonaniem, fakturą, budową najnowszego produktu.

Szczegóły przedstawimy już wkrótce na naszej stronie. Teraz przedstawiamy kilka obrazów z ostatniej prezentacji.

5 września odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie dla projektantów i architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań. Zobaczcie fotogalerię z tego wydarzenia.

Gościem specjalnym spotkania była prof. dr hab. arch. Ewa Kuryłowicz, generalny projektant i wiceprezes w autorskiej pracowni architektury Kuryłowicz & Associates, która zaprojektowała m.in. Stadion Miejski w Białymstoku, goszczący uczestników Studia Dobrych Rozwiązań.

Uzupełnieniem inspirującego wykładu Gościa Specjalnego była również fachowa prezentacja min. Manufaktury Drewna Olga, którą z ramienia partnera - firmy ter Hürne - perfekcyjnie przeprowadził Pan Robert Modzelewski.

Mamy przyjemność poinformować, że podłogi Harvey Maria ponownie zagoszczą w programie telewizyjnym. Tym razem będzie to format o tytule DOMOWE REWOLUCJE, a promować będzie ponownie Dorota Szelągowska.

Zapraszamy!

Ter Hürne na Targach Developera Racis Development & San Studio w Suwałkach w dniach 18-19 listopada 2017 na osiedlu Chopina Park w Suwałkach

http://chopinapark.pl/chopina-park/

Wyłączny dystrybutor na region San Studio. Wielka marka ter Hürne wspiera targi!!! Zapraszamy, pokażemy więcej...

Jako partner, Olga Manufaktura Drewna przedstawia prelekcję, którą z ramienia producenta poprowadzi wybitna osobowość, znawca i koneser drewna Pan Robert Modzelewski.

Na spotkaniu będzie okazja bliżej zapoznać się z ofertą Manufaktura Drewna Olga, gdzie na specjalnie przygotowanym stoisku dostępne będą materiały informacyjne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Joanna Bołtromiuk

Kliknij na baner aby pobrać zaproszenie w pdf

Salon Fryzjerski Hair City - markowa podłoga w świetnym miejscu. Idealne połączenie 2 dekorów winyla.

Podłoga na miarę oczekiwań do użyteczności publicznej. Zapraszamy na wizytę i test naszej podłogi.

Białystok, ul. Nowy Świat 9.

Szkolenie dla naszego dystrybutora z Suwałk "San studio" w schoowrom Manufaktura Drewna w Białymstoku. Jakość produktów Ter Hürne dzięki współpracy dostępne w Suwałkach.

Kolejna edycja spotkań z designem, tym razem w studiu przy ulicy Mickiewicza. Na początek nowe wzory podłóg naszego niemieckiego partnera Ter Hürne z możliwością fizycznego kontaktu z prezentowanymi produktami wzbudziły zachwyt i ciekawość zaproszonych gości.

Jako że Olga Manufaktura Drewna to miejsce gdzie jakość i najnowsze trendy mają znaczenie, zaprezentowaliśmy niezwykłe podłóg winylowye znanych i cenionych w świecie projektantów dla firmy Harvey Maria. Nasz nowy partner zachwycił gości wzorami, możliwościami zastosowania.

"Odsłona wielkiej marki". Manufaktura Drewna Olga jako wyłączny dystrybutor marki ter Hürne mocno stawia na promocję zagranicznego partnera. Dzięki współpracy razem dajemy znacznie więcej.

Z ramienia firmy ter Hürne, dyrektor Robert Modzelewski poprowadził spotkanie, prezentując poszczególny asortyment, najnowsze trendy i nowoczesny design jaki firma oferuje.

Zainteresowanie architektów wzbudziły przede wszystkim podłogi drewniane warstwowe o unikalnym wykończeniu, parametrach i możliwościach zastosowania.